Hakkımızda

30 yılı aşkın ticari tecrübelerimiz doğrultusunda, 1996 yılında faaliyetlerine başlayan YAVUZ TEKNİK, siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğu destek ile bugün 23.yılını geride bırakmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 metrekarelik, kendi iş yerine ait alanda faaliyetlerini sürdüren firmamız, gün geçtikçe artan stokları ile tüm Türkiye’ye ve komşu ülkelere doğrudan veya dolaylı olarak hizmet vermektedir. 

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız, kalite politikası olarak müşteri odaklı prensipleri benimsemiştir. Bu anlamda, siz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin, doğru malzeme seçimi, uygun fiyat ve en hızlı teslimat koşulları ile karşılanması en önemli hedefimizdir.

Ayrıca Kimyasal Analiz ve Test Cihazımız ile stoklarımıza giren tüm ürünlerin ölçümleri yapılmakta, üretici firmaların göndermiş olduğu sertifikalar kontrol edilmektedir. Böylece sevk edilecek malzemelerin kimyasal değerlerinin doğruluğu garanti altına alınmış olmaktadır.

Göstermiş olduğunuz güven ve desteğiniz bizleri daha da güçlendirmekte ve firmamıza büyük sorumluluklar yüklemektedir. Bunun bilinci ile sizlerin Paslanmaz Çelik Malzemeler konusunda çözüm ortağınız olmaktan onur duymaktayız.

Saygılarımızla …